1. Podstawowym efektem innowacji ma być opanowanie przez uczniów wiadomości i umiejętności zawartych w podstawie programowej z matematyki.

2. Sprawne posługiwanie się TIK, w tym korzystanie z platform e-learnigowych, umiejętności poszukiwania i porządkowania informacji globalnej sieci komputerowej.

3. Umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji, ich przetwarzania i rozwiązywania problemów z wykorzystywaniem dostępnych narzędzi i zasobów TIK.

4. Kontrola własnych postępów – co umiem, czego jeszcze nie umiem, co powinienem zrobić żeby „się naumieć”.

5. Zwiększenie zaangażowania rodziców w proces kształcenia swoich dzieci poprzez wykorzystanie narzędzi TIK – platforma e-learningowa, dziennik elektroniczny.

Przewidywane efekty